Baby Care

Baby Care logo

Baby Care

Компанія Baby Care з самого початку свого заснування 1970 року є одним з кращих в світі виробників товарів для дітей різного віку. Магазин Baby Care віддає перевагу тільки краще дизайну і якості виготовлення.

Основною продукцією, яку пропонує компанія, є дитячі коляски, які представлені у величезному асортименті. Це прогулянкові коляски, коляски всюдиходи, комфортні люльки, трансформери, коляски тростини і багатомодульні. Всі пропоновані моделі відрізняються відмінними ходовими характеристиками і високою якістю виготовлення. Пропонуються різні механізми складання за принципом тростини або книжки. Виготовлені за останньою технологією рами з алюмінію мають дуже малу вагу, що дозволяє без жодних зусиль перенести коляску з собою. Всі моделі оснащені ременями безпеки і мають додаткові аксесуари в комплектації.

Величезний асортимент товару включає не тільки коляски, але і ходунки, спеціальні автокрісла, бустери, дитячі самокати і стільчики для годування малюка.

Всі товари Бебі Кеа мають високу надійність, безпеку для здоров'я і екологічність, так як, кожен з них розроблявся за участю провідних фахівців, таких як лікарі-педіатри, ортопеди, конструктора і провідні інженери дизайнери. Вся продукція обов'язково тестується і проходить ретельну перевірку. Крім того, вони мають високий ступінь комфорту, так як дозволяють враховувати всі особливості фізіології розвиватку малюка. Відмінною особливістю є дизайн, який враховує всі новітні сучасні тенденції.

За досить прийнятними і вигідними цінами купити Baby Care товари для малюків можна у нас, отримавши при цьому високу якість, турботу про здоров'я і турботу для Вашого улюбленого малюка.